Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "II Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu".
w sprawie zmiany treści punktu 4 porządku obrad na treść: „4. Wybór członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 5 porządku obrad na treść: 5. Wybór członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 6 porządku obrad na treść: "6. Wybór członków Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej."
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 7 porządku obrad na treść: „7. Wybór Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 8 porządku obrad na treść: „8. Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Zastępcy Przewodniczego Komisji Rewizyjnej”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 9 porządku obrad na treść: „9. Wybór Sekretarza Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie zmiany treści punktu 10 porządku obrad na treść: „10. Wybór Komisji skarg, wniosków i petycji, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji skarg, wniosków i petycji”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | za |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie podjęcia uchwały wskazania Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu do podejmowania czynności w zakresie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Powiatu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Arkadiusz Mazepa | za |
9 | Mariusz Norsesowicz | za |
10 | Waldemar Pacewicz | za |
11 | Danuta Patkowska | za |
12 | Mirosław Piwowarczyk | za |
13 | Andrzej Potyra | za |
14 | Alicja Prill | wstrzymał się |
15 | Andrzej Rudnicki | za |
16 | Urszula Sawicka | za |
17 | Henryk Szpakowski | za |
18 | Ryszard Wiśniak | za |
19 | Krystyna Wyszyńska | za |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie powołania stałych komisji rady powiatu oraz ustalenia przedmiotu ich działania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | przeciw |
7 | Zbigniew Marszałek | wstrzymał się |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | przeciw |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | przeciw |
16 | Henryk Szpakowski | wstrzymał się |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieoddany |
w sprawie ogłoszenia przerwy o obradach
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | przeciw |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyrażenia zgody na głosowanie na każdego kandydata osobno do składu osobowego Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | przeciw |
7 | Zbigniew Marszałek | wstrzymał się |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | przeciw |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | przeciw |
16 | Henryk Szpakowski | przeciw |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Wioletty Drzewińskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
1 | 0 | 0 | 17 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Alicja Prill | za |
2 | Wioletta Drzewińska | nieoddany |
3 | Robert Dudek | nieoddany |
4 | Józef Faliński | nieoddany |
5 | Tomasz Jarema | nieoddany |
6 | Andrzej Królikowski | nieoddany |
7 | Mariusz Kuziel | nieoddany |
8 | Zbigniew Marszałek | nieoddany |
9 | Mariusz Norsesowicz | nieoddany |
10 | Waldemar Pacewicz | nieoddany |
11 | Danuta Patkowska | nieoddany |
12 | Mirosław Piwowarczyk | nieoddany |
13 | Andrzej Potyra | nieoddany |
14 | Andrzej Rudnicki | nieoddany |
15 | Urszula Sawicka | nieoddany |
16 | Henryk Szpakowski | nieoddany |
17 | Ryszard Wiśniak | nieoddany |
18 | Krystyna Wyszyńska | nieoddany |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Wioletty Drzewińskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 0 | 10 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | przeciw |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | przeciw |
5 | Andrzej Królikowski | przeciw |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | przeciw |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | przeciw |
11 | Mirosław Piwowarczyk | przeciw |
12 | Andrzej Potyra | przeciw |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | przeciw |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | przeciw |
18 | Krystyna Wyszyńska | przeciw |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Mariusza Kuziela na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 18 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | nieoddany |
2 | Robert Dudek | nieoddany |
3 | Józef Faliński | nieoddany |
4 | Tomasz Jarema | nieoddany |
5 | Andrzej Królikowski | nieoddany |
6 | Mariusz Kuziel | nieoddany |
7 | Zbigniew Marszałek | nieoddany |
8 | Mariusz Norsesowicz | nieoddany |
9 | Waldemar Pacewicz | nieoddany |
10 | Danuta Patkowska | nieoddany |
11 | Mirosław Piwowarczyk | nieoddany |
12 | Andrzej Potyra | nieoddany |
13 | Alicja Prill | nieoddany |
14 | Andrzej Rudnicki | nieoddany |
15 | Urszula Sawicka | nieoddany |
16 | Henryk Szpakowski | nieoddany |
17 | Ryszard Wiśniak | nieoddany |
18 | Krystyna Wyszyńska | nieoddany |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Mariusza Kuziela na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | wstrzymał się |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Zbigniewa Marszałka na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Arkadiusza Mazepy na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Mariusza Norsesowicza na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | wstrzymał się |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Waldemara Pacewicza na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 11 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | przeciw |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | przeciw |
5 | Andrzej Królikowski | przeciw |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | przeciw |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | przeciw |
11 | Mirosław Piwowarczyk | przeciw |
12 | Andrzej Potyra | przeciw |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | przeciw |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | przeciw |
18 | Krystyna Wyszyńska | przeciw |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Danuty Patkowskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Andrzeja Potyry na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Andrzeja Rudnickiego na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | wstrzymał się |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Urszuli Sawickiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 0 | 10 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | przeciw |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | przeciw |
5 | Andrzej Królikowski | przeciw |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | przeciw |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | przeciw |
11 | Mirosław Piwowarczyk | przeciw |
12 | Andrzej Potyra | przeciw |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | przeciw |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | przeciw |
18 | Krystyna Wyszyńska | przeciw |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Henryka Szpakowskiego na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Ryszarda Wiśniaka na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyrażenia zgody na głosowanie na każdego kandydata osobno do składu osobowego Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | wstrzymał się |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Roberta Dudka na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Tomasza Jaremy na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Andrzeja Królikowskiego na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Danuty Patkowskiej na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Mirosława Piwowarczyka na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnej Krystyny Wyszyńskiej na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wycofania z porządku obrad pkt. 6 "Wybór członków Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wycofania z porządku obrad pkt. 7 " Wybór Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczego Komisji Rewizyjnej."
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wycofania z porządku obrad pkt 8 "Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczego Komisji Rewizyjnej".
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wycofania z porządku obrad pkt 9 "Wybór Sekretarza Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej".
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie wyboru radnego Józefa Falińskiego na członka Komisji skarg, wniosków i petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia powołania członków Komisji skarg, wniosków i petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Myśliborskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | wstrzymał się |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | wstrzymał się |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie delegowania radnego Mariusza Norsesowicza do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | wstrzymał się |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie delegowania radnego Mariusza Kuziela do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | wstrzymał się |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie zmiany w § 1 projektu uchwały w sprawie delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu lokalu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | wstrzymał się |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie pozostawienia stawek opłat za usuniecie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu w projekcie uchwały na poziomie roku 2018
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
6 | 2 | 10 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | przeciw |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | przeciw |
5 | Andrzej Królikowski | przeciw |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | przeciw |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | przeciw |
11 | Mirosław Piwowarczyk | przeciw |
12 | Andrzej Potyra | przeciw |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | przeciw |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | wstrzymał się |
17 | Ryszard Wiśniak | przeciw |
18 | Krystyna Wyszyńska | przeciw |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie zamknięcia dyskusji w pkt. 14 porządku sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 1 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | wstrzymał się |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | przeciw |
7 | Zbigniew Marszałek | przeciw |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | przeciw |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | przeciw |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | przeciw |
16 | Henryk Szpakowski | przeciw |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
- w sprawie podjęcia uchwały w sprawie wysokości obowiązujących w 2019 roku stawek opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | wstrzymał się |
7 | Zbigniew Marszałek | przeciw |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | wstrzymał się |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | przeciw |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | przeciw |
16 | Henryk Szpakowski | wstrzymał się |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych do realizacji w 2018 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2018 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | za |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | za |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | za |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |
w sprawie podjęcia uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wioletta Drzewińska | przeciw |
2 | Robert Dudek | za |
3 | Józef Faliński | za |
4 | Tomasz Jarema | za |
5 | Andrzej Królikowski | za |
6 | Mariusz Kuziel | wstrzymał się |
7 | Zbigniew Marszałek | za |
8 | Mariusz Norsesowicz | za |
9 | Waldemar Pacewicz | za |
10 | Danuta Patkowska | za |
11 | Mirosław Piwowarczyk | za |
12 | Andrzej Potyra | za |
13 | Alicja Prill | za |
14 | Andrzej Rudnicki | za |
15 | Urszula Sawicka | wstrzymał się |
16 | Henryk Szpakowski | za |
17 | Ryszard Wiśniak | za |
18 | Krystyna Wyszyńska | za |
19 | Arkadiusz Mazepa | nieobecny |