Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Robert Dudek

Robert Dudek

Przewodniczący

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 617

Szczegóły

Zbigniew Marszałek

Zbigniew Marszałek

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 265

Szczegóły

Andrzej Rudnicki

Andrzej Rudnicki

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA
Zdobyte głosy w wyborach: 1124

Szczegóły

Wioletta Drzewińska

Wioletta Drzewińska

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA
Zdobyte głosy w wyborach: 704

Szczegóły

Józef Faliński

Józef Faliński

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU
Zdobyte głosy w wyborach: 551

Szczegóły

Tomasz Jarema

Tomasz Jarema

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 370

Szczegóły

Andrzej Królikowski

Andrzej Królikowski

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU
Zdobyte głosy w wyborach: 302

Szczegóły

Mariusz Kuziel

Mariusz Kuziel

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 363

Szczegóły

Arkadiusz Mazepa

Arkadiusz Mazepa

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA
Zdobyte głosy w wyborach: 771

Szczegóły

Mariusz Norsesowicz

Mariusz Norsesowicz

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Zdobyte głosy w wyborach: 408

Szczegóły

Waldemar Pacewicz

Waldemar Pacewicz

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdobyte głosy w wyborach: 415

Szczegóły

Danuta Patkowska

Danuta Patkowska

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 905

Szczegóły

Mirosław Piwowarczyk

Mirosław Piwowarczyk

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 235

Szczegóły

Andrzej Potyra

Andrzej Potyra

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Zdobyte głosy w wyborach: 275

Szczegóły

Alicja Prill

Alicja Prill

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA
Zdobyte głosy w wyborach: 347

Szczegóły

Urszula Sawicka

Urszula Sawicka

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdobyte głosy w wyborach: 343

Szczegóły

Henryk Szpakowski

Henryk Szpakowski

Radny

Przynależność: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 274

Szczegóły

Ryszard Wiśniak

Ryszard Wiśniak

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 616

Szczegóły

Krystyna Wyszyńska

Krystyna Wyszyńska

Radny

Przynależność: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Zdobyte głosy w wyborach: 192

Szczegóły